Лайкнути Україну — в Instagram з’явився офіційний акаунт країни

Новини України та світу
Ірина Требунських
15 Липня 2021, 16:17
Ірина Требунських
15 Липня 2021, 16:17

У соціальній мережі Instagram з’явилася офіційна англомовна сторінка України. Як повідомляє міністерство закордонних справ, сторінку запустили у співпраці з Українським інститутом.

Сторінка є англомовною заради просування позитивного іміджу України серед іноземної аудиторії.

Тут вже є пости про Карпати, селище Іршанськ Житомирської області, острів Джарилгач та село Щасливцеве на Херсонщині, місто Вишгород на Київщині, село Крижанівка на Одещині, Київ, про базу протиповітряної оборони «Памір» на горі Томнатик. Також тут є публікації про проєкт з України, який виставлять на фестивалі у США «Burning Man», про виноробню «Чизай».

На сторінці Ukraine.ua йдеться про популярні туристичні магніти, культурні події та фестивалі, інновації, можливості, про Україну та українців. В оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів, — йдеться у повідомленні.

Наразі МЗС та Український інститут розвивають три офіційні канали комунікації для просування України в світі — сайт України, сторінка у Facebook і сторінка в Instagram.

Нагадаємо, Український культурний фонд спільно з державним підприємством «Кримський дім» і державною установою Ukrainian Institute — Український інститут розробили окремий ЛОТ програми «Знакові події» — «Культура Криму».

Як повідомляли «Кримські новини», у Віденському будинку мистецтв в Австрії запустили аудіогід українською.