Київський бронетанковий завод передав ЗСУ шість модернізованих танків Т-72. Особливу увагу було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження | QHA media
Фоторепортаж

Київський бронетанковий завод передав ЗСУ шість модернізованих танків Т-72. Особливу увагу було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження

04 Березня 2020, 16:30
Закрити

Текст: Ігор Зайцев
Фото: Богдан Дацюк

QHA media

Сьогодні, 4 березня, Київський бронетанковий завод передав Збройним силам України останню партію з шести танків Т-72, на яких було проведено доробки з метою покращення їх бойових та технічних характеристик.

Усі танки прийнято військовою прийомкою Міноборони та передано для укомплектування підрозділів української армії.

Ремонт було реалізовано Київським бронетанковим заводом у співпраці з центральними бронетаковим управлінням ЗСУ.

Особливу увагу при розробці Т-72 було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження. Танк отримав прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворючами третього покоління та нічний приціл для ведення вогню керованними ракетами.

«Ці танки є результатом переосмислення досвіду сучасної війни на Сході України. Ми комплексно підійшли до ремонту та суттєво покращили тактико-технічні характеристики машин, аби вони краще могли виконувати бойові задачі українських захисників», – розповів виконуючий обов’язки директора «КБТЗ» Володомир Синявський.

Однією з головних особливостей Т-72 є можливість ведення вогню високоточними керованими ракетами «Комбат».

Також Т-72 має рівень захисту нового покоління, який забезпечують сучасні елементи динамічного захисту.

«На танках був встановлений надійніший захист машини, цифрові засоби зв’язку й навігаційна апаратура, приціли та прилади спостереження. Для покращення ходових якостей машини була замінена гусенична стрічка», – зазначив начальник з організації та відновлення військової техніки центрального бронетанкового управління ЗСУ Олег Гринчак.