Кримський фурор на всеукраїнських змаганнях

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
08 Лютого 2021, 11:58

Кримські борці завоювали найбільшу кількість медалей на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби «Зимовий кубок 2021», який стартував у Харкові.

Кримчани вибороли чотири «золота», одне «срібло» й одну «бронзу».

Про це повідомляє віцепрезидент Федерації спортивної боротьби АР Крим Імран Усеїнов.

Чемпіонами турніру стали Ірфан Мірзоєв у ваговій категорії 71 кілограм; Едем Газієв у ваговій категорії 60 кг; його брат Ділявер Газієв у ваговій категорії 65 кг; Есмер Гіясов у ваговій категорії 110 кг.

Емір Ізмайлов виборов «срібло» у ваговій категорії 48 кг. «Бронза» дісталася Назрішо Мірзоєву. У кваліфікаційній сутичці Мірзоєв поступився за очками дворазовому чемпіону Європи Івану Цибанєву у ваговій категорії 80 кг.

Таким чином, кримчани мають найбільшу кількість золотих медалей серед усіх областей України, які брали участь у «Зимовому кубку 2021».

Як повідомляли «Кримські новини», кримський борець став призером Міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна.