Кримського журналіста оштрафували за те, що назвав Путіна х***ом. Ось як цю образу описали в «постанові суду». Цитата | QHA media

Кримського журналіста оштрафували за те, що назвав Путіна х***ом. Ось як цю образу описали в «постанові суду». Цитата

25 Листопада 2019, 20:20
Закрити

Сьогодні, 25 листопада, в окупованому Криму Ялтинський «міський суд» оштрафував на 30 тисяч рублів ялтинського блогера і журналіста Євгена Гайворонського за пост в соцмережі Facebook, в якому він згадав кричалку футбольних фанатів про російського президента Володимира Путіна. Ось як це описується в «постанові» «суду». .

Правопорушення вчинено при наступних обставинах. 07. 10. 2019 р о 10 годині 53 хвилин на вул. Заміська, 17-30 в м. Ялті Гайворонський Є. Б. в інформаційно-телекомунікаційній мережі «Інтернет» на сайті «facebook.com» під ім’ям користувача «Evgeny Gaivoronskyi» опублікував в непристойній формі, з використанням ненормативної лексики текстовий коментар, що дає негативну оцінку президенту Путіну В. В.

Аргумент захисника про те, що інформація, опублікована користувачем «Evgeny Gaivoronskyi», не має образливого характеру, а являє собою набір символів, заснований на міркуваннях і спростовуються висновком лінгвістичної експертизи, — йдеться в постанові суду.

Дивитись ще: