Кримського політв'язня Каракашева четвертий місяць тримають в ізоляції у російській колонії | QHA media
Репресії
13 Лютого 2020, 16:23

Кримського політв'язня Каракашева четвертий місяць тримають в ізоляції у російській колонії

Закрити

Кримський активіст Євген Каракашев, якого засудили до шести років позбавлення волі за публікації в соцмережі, вже четвертий місяць перебуває в єдиному приміщенні камерного типу (ЄПКТ) колонії №1 російської Кабардино-Балкарії.

Як повідомляє «Кримська правозахисна група», українця на початку листопада 2019 року помістили в ЄПКТ за порушення форми одягу. До цього його з надуманих причин двічі поміщали до штрафного ізолятору.

Євгену в ізоляції дуже потрібна підтримка. Захист українця закликав писати активісту листи, ― зазначають правозахисники.

За словами рідних Каракашева, політв’язню вже почали надходити листи підтримки з України і Росії, а нещодавно він отримав лист з Фінляндії.

Адреса для листів: 361424, КБР, Чегемський район, с. Кам’янка, вул. Д.А. Мізіева, 1, «Виправна колонія №1 ФСВП Росії по КБР» (ФКУ ІК-1), Каракашеву Євгену Віталійовичу, 1978 р.н.

Крымский активист Евгений Каракашев, осужденный к 6-ти годам лишения свободы за публикацию видео в соцсети и…

Опубліковано Крымская правозащитная группа / Crimean Human Rights Group Четвер, 13 лютого 2020 р.

Відзначимо, що єдине приміщення камерного типу (ЄПКТ, також називається камера тюремного типу) є найбільш суворою ізоляцією, передбачена для злісних порушників. Фактично це внутрішня в’язниця колонії.

Євгена Каракашева відправили до ЄПКТ на рік, де за пів року йому дозволена всього одна передача і одне короткострокове побачення. Кримчанин стоїть на профілактичному обліку в колонії №1 у Кабардино-Балкарській республіці РФ як засуджений за терористичною статтею.

У квітні Північно-Кавказький військовий окружний суд в російському Ростові-на-Дону засудив Каракашева до шести років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Дивитись ще: