Кримська прокуратура нагадала можливим учасникам економічного форуму в Ялті: в'їзд на півострів можливий тільки через материкову Україну | QHA media
17 Квітня 2019, 17:16

Кримська прокуратура нагадала можливим учасникам економічного форуму в Ялті: в'їзд на півострів можливий тільки через материкову Україну

Закрити

Прокуратура АР Крим нагадала іноземним громадянам, що за українським законодавством в’їзд на окуповані території можливий тільки через материкову частину України. Для цього необхідно отримати дозвіл від державних органів.

Відповідну заяву було розміщено на офіційному сайті прокуратури АРК у зв’язку з планами кримської «влади» провести у Ялті міжнародний економічний форум.

«За порушення зазначеного порядку особи можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності», — повідомили у прокуратурі.

Відомство вже проводить досудове розслідування за фактом незаконного відвідування Криму іноземними громадськими структурами і державними діячами, які приїжджали на Ялтинський форум у 2017 і 2018 роках.

Ялтинський міжнародний економічний форум — щорічний діловий захід в економічній сфері, який проводиться уже вп’яте. Цього року захід планується з 18 — 20 квітня. Організатори заявили, що очікують більше 3 тисяч учасників з близько 60 країн світу.

Серед топ-учасників форуму кримська «влада» проанонсувала приїзд лідера ультраправої французької партії «Національне об’єднання» Марін Ле Пен. Однак пізніше французький політик відмовилася їхати на окупований півострів.

Раніше стало відомо, що «держрада» Криму затвердила зміни у кримському бюджеті, виділивши на проведення Ялтинського міжнародного економічного форуму 100 мільйонів рублів.

Дивитись ще: