Кримчани, які мають подвійне громадянство, більше не зможуть перетинати кордон за українським паспортом. За це їх штрафуватимуть окупанти | QHA media
03 Червня 2020, 18:51

Кримчани, які мають подвійне громадянство, більше не зможуть перетинати кордон за українським паспортом. За це їх штрафуватимуть окупанти

Закрити

Окупанти запровадили нове правило для перетину адмінмежі анексованого Криму з Україною. Тепер кримчани, у яких є і паспорт України, і Росії, зможуть перетинати кордон тільки за паспортом громадянина РФ.

Про це повідомила «пресслужба прикордонного управління ФСБ Росії у РК».

Громадяни Росії, які мають інше громадянство, тепер мають право перетинати кордон тільки за паспортом РФ або свідоцтвом про народження, винятком стають тільки громадяни Таджикистану. Порушення порядку загрожує адміністративною відповідальністю. Під час спроби виїзду з Росії громадянина РФ за паспортом громадянина України — йому відмовлять у виїзді, — повідомили у відомстві.

QHA media повідомляло, що 20 березня «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов вимагав посилити моніторинг за кримчанами, які заїжджають на півострів через адмінкордон з Херсонською областю. Зокрема, за кримчанами, які здійснили закордонні поїздки за українськими біометричними паспортами.

Дивитись ще: