Крим «‎випав» з українських медіа, а у Кремлі готові розглянути пропозиції щодо водопостачання на півострів | QHA media
Цифри

Крим «‎випав» з українських медіа, а у Кремлі готові розглянути пропозиції щодо водопостачання на півострів

12 Лютого 2020, 15:11
Закрити

Згідно з даними моніторінгу «Детектор медіа», у січні питання окупованого Росією Криму фактично не висвітлювалося у телевізійних новинах.

Матеріалів, пов’язаних з Кримом, було загалом сім протягом тижня, але п’ять із них стосувалися подій поза півостровом – судових справ у Росії та рішень російської влади, — йдеться у повідомленні.

Медійні аналітики моніторять головні випуски новин на основних телеканалах. Вони відзначили також зменшення згадок політичних сил на ТБ у порівнянні з груднем. Що, очевидно, зумовлено низькою політичною активністю у святкові дні.

Також сьогодні, 12 лютого, прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Крим не може бути об’єктом будь-якого «розміну», у тому числі заради подачі води на півострів з боку України, передає ТАСС.

Крим не може бути об’єктом будь-яких обмінів. Якщо є якісь пропозиції щодо додаткового водопостачання — на комерційній або на іншій основі — вони можуть бути розглянуті, — заявив він.

Пєсков назвав Крим «російським регіоном, водопостачання якого забезпечується у рамках існуючих програм розвитку».

Вчора, 11 лютого, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Прямий» заявив, що погодився би пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна щодо Донбасу.

Дивитись ще: