«Кожна людина має право обирати» — Зеленський запропонував проросійськи налаштованим жителям Донбасу переїхати в Росію | QHA media
02 Грудня 2019, 16:42

«Кожна людина має право обирати» — Зеленський запропонував проросійськи налаштованим жителям Донбасу переїхати в Росію

Закрити

На Донбасі є ті, хто за Росію і вони можуть переїхати туди, оскільки РФ зараз роздає нелегальні російські паспорти.

Про це в інтерв’ю західним ЗМІ заявив президент України Володимир Зеленський, кажучи про те, що нібито більшість жителів ОРДЛО, відповідно до одного з опитувань, хочуть жити в Росії.

Голова української держави підкреслив, що на окупованих територіях сходу країни є й ті, хто за Україну, а також група громадян, яких він відніс до «розгублених жителів».

За розгублених жителів окупованих зараз територій Донбасу слід боротися, а проросійськи налаштовані можуть переїхати в Росію. Росія зараз роздає нелегальні російські паспорти. Кожна людина має право обирати, де хоче жити, — зазначив Зеленський.

На думку голови держави, говорити про російське громадянство на території України і називати її при цьому своєю країною є «неправильним і несправедливим».

Як писало QHA media, президент України розповів також західним журналістам, що Мінські угоди передбачають спочатку проведення виборів в ОРДЛО, а потім передачу під контроль Києва ділянки українсько-російського кордону на Донбасі.

При цьому Володимир Зеленський висловив незгоду з тим, як це питання було вирішене у Мінську, заявивши, що «позиція українців — спочатку кордон, потім вибори».

Дивитись ще: