Коронавірусна інфекція в окупованому Криму: шість нових випадків за добу, півтора мільйона туристів у липні та інформування населення через соцмережі | QHA media
Цифри

Коронавірусна інфекція в окупованому Криму: шість нових випадків за добу, півтора мільйона туристів у липні та інформування населення через соцмережі

30 Червня 2020, 14:09
Закрити

В анексованому Росією Криму наразі підтверджено 691 випадок COVID-19, з яких шість — за останню добу. Про це заявив «глава» окупаційної влади Сергій Аксьонов на своїй сторінці у Facebook.

З шести п’ять виявлені за результатами скринінгу в раніше підтвердженому осередку серед будівельників, одна людина звернулася самостійно у зв’язку із клінічними симптомами, — написав він.

Представник окупаційної «влади» запевнив, що всі шестеро госпіталізовані до інфекційних стаціонарів.

За 29 июня в Республике Крым подтверждено 6 новых случаев коронавирусной инфекции. Из количества подтверждённых случаев…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Понеділок, 29 червня 2020 р.

Напередодні Аксьонов зазначив, що формат інформування щодо ситуації з коронавірусом змінено. Скасовано щоденні трансляції брифінгів з представниками «міністерства охорони здоров’я» і «Росспоживнагляду» окупованого півострова. Всю інформацію щодо перебігу епідемії Аксьонов пообіцяв публікувати на своїх сторінках у соцмережах.

С сегодняшнего дня изменился формат информирования населения по ситуации с коронавирусом. Ежедневные брифинги в прямом…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Понеділок, 29 червня 2020 р.

«Глава міністерства курортів» Вадим Волченко стверджує, що вже отримав понад 420 заявок від об’єктів курортної сфери, які «готові організувати безпечний прийом туристів в умовах епідемії». Він додав, що тільки в липні, за підрахунками бронювання відпочинку, окупований Крим може відвідати близько 1,5 мільйона туристів.

«На пляжах будуть визначені відповідальні за контроль дотримання карантинних вимог», — додав Волченко.

За інформацією окупаційної «влади» півострова, із 691 підтвердженого випадку коронавірусної інфекції 94 завезені з Росії. Зазначається, що наразі одужали після хвороби 500 людей в окупованому Криму. При цьому кількість летальних випадків не оголошується.

Водночас на російському сайті офіційної статистики захворювань вказано, що станом на 30 червня на українському півострові померло від COVID-19 десятеро людей.

Дивитись ще: