Коронавірус в окупованому Росією Криму: нові антирекорди, замовчування кількості завезених з Росії випадків і 700 ярмарків за місяць | QHA media
Цифри

Коронавірус в окупованому Росією Криму: нові антирекорди, замовчування кількості завезених з Росії випадків і 700 ярмарків за місяць

11 Вересня 2020, 15:11
Закрити

Цього тижня окупаційна «влада» Криму загалом заявила про 264 нові випадки захворювань на COVID-19, з яких 86 — за останню добу.

«Глава» тимчасово окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов написав на своїй сторінці у Facebook (яку визначив «єдиним джерелом інформації» про поширення на півострові коронавірусної хвороби), що за останню добу підтверджено 70 нових випадків COVID-19. При цьому він не враховує статистики окупованого Севастополя і замовчує кількість летальних випадків.

Всього зареєстровано 3080 випадків нової коронавірусної інфекції. З них 124 випадки завезені з суб’єктів РФ і виявлені по контакту з ними, 2326 випадків виявлені при зверненні за медичною допомогою і по контакту з ними, 537 — при лабораторному скринінзі здорових осіб, — написав він.

За 10 сентября на территории Республики Крым зарегистрировано 70 случаев коронавирусной инфекции. 28 из них выявлены при…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Четвер, 10 вересня 2020 р.

Цікаво, що Аксьонов останні кілька тижнів вказує одну і ту саму кількість зареєстрованих випадків COVID-19, завезених з РФ — 124.

Водночас сайт окупаційного «уряду» Севастополя публікує інформацію про випадки хвороб серед приїжджих з Росії туристів. Цього тижня опублікували інформацію про 29 нововиявлених випадків коронавірусної хвороби, з яких щонайменше три привезені з РФ.

Наприклад, станом на ранок 11 вересня в окупованому місті заявили про 16 нових випадків захворювання COVID-19. Серед захворілих — двоє людей, які приїхали з регіонів Росії, і 14 місцевих жителів у віці від шести до 86 років.

Всього від початку року в Севастополі на нову коронавірусну інфекцію захворіли 607 осіб, — повідомляють окупанти.

Незважаючи на кількість нових випадків захворювання, яка стрімко зростає останні два тижні, на окупованому Росією українському півострові проводять масові заходи. Наприклад, у Севастополі 11 вересня ансамбль пісні й танцю російського Чорноморського флоту влаштує концерт, а з 5 по 13 вересня проходить «фестиваль пляжного волейболу».

Також окупанти заявили, що на території окупованого півострова у вересні планують провести загалом понад 700 сільськогосподарських ярмарків.

Зазначимо, фахівці «Кримської правозахисної групи» стверджують, що статистика щодо захворювання на коронавірус в окупованому Криму істотно занижена, і ця тенденція зберігається з березня.

«Кримські новини» повідомляли, що, незважаючи на зростання епідеміологічних показників, окупанти продовжують запрошувати туристів з Росії на півострів. Так зване «міністерство курортів і туризму» окупованого Криму стверджує, що за серпень через незаконно побудований Росією Керченський міст проїхали на півострів 472,3 тисячі автотранспортних засобів.

Дивитись ще: