Коронавірус в окупованому Криму: перекривлена статистика і «з Росії з… COVIDом» | QHA media
Цифри

Коронавірус в окупованому Криму: перекривлена статистика і «з Росії з… COVIDом»

10 Липня 2020, 13:37
Закрити

«Глава» тимчасово анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов продовжує повідомляти про кількість випадків коронавірусної інфекції, ігноруючи при цьому кількість померлих від хвороби та показники з окупованого Севастополя.

На своїй сторінці у соцмережі, яку окупаційна «влада» оголосила єдиним джерелом інформації, Аксьонов заявив, що станом на 10 липня на українському півострові підтверджено загалом 831 випадок COVID-19, з яких 99 — завезені з РФ. При цьому він вказує, що за останню добу виявлено 16 нових захворілих.

За 9 июля на территории Республики Крым зарегистрировано 16 случаев коронавирусной инфекции. 8 из них выявлены при…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Четвер, 9 липня 2020 р.

«Влада» окупованого Севастополя заявляє, що від початку року тут підтвердили 258 випадків захворювання, з яких п’ять — летальні. Від початку цього тижня в окупованому місті заявили загалом про 12 виявлених випадків захворювання: серед них пенсіонерка (підтверджено 9 липня), дев’ятирічна дитина і троє туристів, які приїхали відпочивати на півострів з російського Пермського краю.

Як заявляє «заступниця губернатора» окупованого Севастополя Марія Литовко, заповнення туристами готелів міста становить у липні 31%. При цьому туристичний сезон, незважаючи на епідемію, тут відкрили ще 1 липня, а до окупованого півострова приїжджають туристи здебільшого з країни-агресора — без обсервації чи самоізоляції.

Бронювання на липень-серпень становить близько 71%. Завантаження може досягти в ці місяці 100%. Регіон привабливий для відвідування, — сказала Литовко.

За інформацією Аксьонова і «влади» Севастополя, станом на 10 липня на українському півострові окупанти заявили загалом про 1089 випадків COVID-19, з яких 17 — за останню добу. «Кримська правозахисна група» повідомляє, що наразі в окупованому Криму загалом зареєстровано 37 смертей від коронавірусної інфекції.

За минувшие сутки в оокупированном Крыму зарегистрировано 16 новых случаев заболевания COVID-19. Об этом сообщает "…

Опубліковано Крымская правозащитная группа / Crimean Human Rights Group Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

«Кримські новини» повідомляли, що 6 липня «глава» окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив про відсутність нових випадків коронавірусної інфекції за добу. Водночас окупаційна «влада» Севастополя опублікувала інформацію про чотири нових випадки COVID-19.

«Кримська правозахисна група» дійшла висновку, що «влада» анексованого Росією Криму замовчує справжні показники поширення COVID-19 на півострові, адже розраховує на туристичний сезон.

Дивитись ще: