Коронавірус і окупований Крим: санаторії, пансіонати та будинки відпочинку зачиняються на карантин | QHA media

Коронавірус і окупований Крим: санаторії, пансіонати та будинки відпочинку зачиняються на карантин

27 Березня 2020, 18:02
Закрити

З 28 березня до 1 червня в окупованому Криму припиняють роботу пансіонати, санаторії і будинки відпочинку через поширення нового коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляється в «указі» на сайті «уряду» Криму.

З 28 березня 2020 року по 1 червня 2020 року зупинити бронювання місць, прийом і розміщення громадян у пансіонатах, будинках відпочинку, санаторно-курортних організаціях (санаторіях), санаторно-оздоровчих дитячих таборах цілодобової роботи і готелях, розташованих у Криму, за винятком осіб, які перебувають у службових відрядженнях або службових поїздках, – йдеться в «указі».

Також уточнюється, що ті, хто зараз живе в кримських санаторіях, повинні будуть дотримуватися режиму самоізоляції і не зможуть продовжити термін проживання.

Також сьогодні, 27 березня, окупаційна «влада» Криму схвалила рішення про тимчасове закриття ресторанів, кафе, барів, їдалень, буфетів, закусочних та інших закладів громадського харчування. Закривається все, окрім обслуговування на виніс і з доставки замовлень додому.

QHA media повідомляло, що за минулу добу зареєстровано сім нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію — усього наразі 14 хворих на території анексованого Криму, під наглядом — 2 230 осіб.

Дивитись ще: