Коронавірус і анексований Крим: за добу виявлено десять нових випадків, трафік Керченським мостом збільшується, з'явився прогноз щодо поширення інфекції на півострові | QHA media

Коронавірус і анексований Крим: за добу виявлено десять нових випадків, трафік Керченським мостом збільшується, з'явився прогноз щодо поширення інфекції на півострові

22 Травня 2020, 13:16
Закрити

В окупованому Криму за минулу добу зареєстровано десять нових випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомив «глава» анексованого півострову Сергій Аксьонов на «засіданні оперативного штабу з протидії інфекції».

Дев’ять випадків виявлено під час проведення протиепідемічних заходів і лабораторного скринінгу, ще один – при зверненні пацієнта за медичною допомогою.

«Глава управління Росспоживнагляду по Криму і Севастополю» Наталя Пеньковська зазначила, що ситуація у Сакському районі залишається складною і «немає тенденції до чітко вираженої стабілізації».

За її інформацією, з нових хворих – шість перебувають у Сакському районі, з них чотири – співробітники Сакської лікарні, які не пов’язані з попередніми осередками захворювання.

Ці люди мають широке коло спілкування. Хворі – ліфтер, кухар і двоє медичних співробітників, – розповіла Пеньковська.

Також серед нових хворих – двоє з Ялти, дитина з Сімферополя, а також жителька Санкт-Петербурга, яка перебувала на обсервації.

За 21 мая в Республике Крым зарегистрировано 10 новых случаев коронавирусной инфекции. 9 из них выявлены при проведении…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Окрім цього, «віцепрем’єр уряду» анексованого Криму, Олена Романовська, заявила під час «засідання оперативного штабу із запобігання поширення нової коронавірусної інфекції», що у Криму не зменшується кількість людей, які перебувають під медичним наглядом через підозри на COVID-19.

Під наглядом перебуває 2017 осіб, кількість під наглядом у нас не зменшується. Вдома знаходиться тисяча сорок дві людини, в стаціонарах 294 людини і в обсерваторах 681 чоловік, — розповіла Романовська.

Вона зазначила, що серед хворих четверо людей як і раніше знаходяться у тяжкому стані.

Також «заступник начальника поліції по Криму» Олександр Смаглін розповів на «засіданні» про збільшення трафіку Керченським мостом.

До Криму через Керченський міст в’їхало 2950 одиниць, 17 машин ми не пропустили, так як були відсутні підстави на в’їзд. На вибуття зафіксували 2873 одиниці, 12 допущено не було, — сказав Смаглін.

Заседание оперативного штаба по вопросу предупреждения распространения новой коронавирусной инфекции 22.05.2020

Заседание оперативного штаба по вопросу предупреждения распространения новой коронавирусной инфекции 22.05.2020#коронавирус #Крым #Россия #оставайсядомаОбщая информация: https://rk.gov.ru/koronavirusТелефоны «горячих» линий по вопросам коронавируса: https://rk.gov.ru/ru/structure/1976Часто задаваемые вопросы: https://rk.gov.ru/ru/structure/2007Нормативные правовые акты: https://rk.gov.ru/ru/structure/1965

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Четвер, 21 травня 2020 р.

Також станом на 22 травня зареєстровано один випадок захворювання COVID-19 у Севастополі.

Про це повідомляє пресслужба міста.

Так, на сьогодні в інфекційній лікарні перебувають під наглядом 86 осіб, у міській лікарні № 9 — 69.

Під наглядом за місцем проживання — 597 осіб.

У режимі обсерватора продовжує працювати пансіонат «Ізумруд».

Окрім цього, «аналітичний центр Кримського федерального університету» назвав кілька можливих сценаріїв поширення інфекції на анексованому півострові.

Якщо індекс передачі збудника інфекції збережеться на сьогоднішньому рівні, то ситуація розтягнеться на невизначений час з щоденним виявленням від 30 до 120 COVID-носіїв. Але з урахуванням поступового ослаблення карантинних заходів і обговорюваного запуску курортного сезону цей сценарій малоймовірний і загрожує виникненням другої хвилі поширення нового коронавіруса.

Другий варіант передбачає повне зняття карантинних заходів.

За цієї ситуації слід очікувати різкого стрибка захворюваності, і на пік захворюваності Крим може вийти через 120-130 днів (наприкінці серпня 2020 року).

При цьому пікова кількість необхідних госпіталізацій може наблизитися до 50 тисяч осіб, і «система охорони здоров’я» не зможе це витримати.

Щоб утримувати під контролем поширення інфекції, «університет» радить запровадити тестування на імуноглобуліни, створити в Криму молекулярно-генетичну лабораторію і збільшити число «бюджетних місць» для підготовки лікарів-інфекціоністів.

Зазначимо, на поточний період на півострові зареєстровано 324 випадки нової коронавірусної інфекції. 25 з них завезені з-за кордону, з них 32 – з Росії. Одужали за весь період – 130 осіб, померли – 9 пацієнтів з коронавірусом. У Севастополі захворіли на нову коронавірусну інфекцію 148 осіб, двоє померли.

Дивитись ще: