Коронавірус 2019-nCoV: в Україні перевіряють п’ятьох осіб на цю небезпечну інфекцію | QHA media
11 Лютого 2020, 12:52

Коронавірус 2019-nCoV: в Україні перевіряють п’ятьох осіб на цю небезпечну інфекцію

Закрити

«Наразі в Україні п’ятьох осіб перевіряють на захворювання, спричинених коронавірусом 2019-nCoV», — повідомила міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька, передає «Українська правда».

За словами міністерки, троє українців повернулися нещодавно з Китаю і звернулися в медичні заклади за допомогою. Вони та ще дві контактні особи здали відповідні аналізи, наразі очікуються результати лабораторних досліджень.

На сьогодні у нас є постійний моніторинг осіб, які повертаються з Китаю. Ми маємо з ними постійний телефонний зв’язок, вони знають симптоми, куди треба звертатися, ― розповіла Скалецька.

Станом на сьогодні, 11 лютого, у світі зареєстровано 43 102 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 1018 – летальні. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, не зафіксовано.

QHA media повідомляло, що у двох українців на борту круїзного лайнера Diamond Princess виявлено коронавірус 2019-nCoV. Лайнер з пасажирами стоїть біля берегів Японії, де перебуватиме на карантині до 19 лютого.

Дивитись ще: