Кораблі НАТО прямують до акваторії Чорного моря | QHA media
10 Липня 2020, 13:49

Кораблі НАТО прямують до акваторії Чорного моря

Закрити

Кораблі Другої постійної військово-морської групи НАТО (SNMG-2) прямують до акваторії Чорного моря для проведення навчань у регіоні. Про це повідомляє іспанське видання ABC.

Кораблі НАТО відвідають Одесу. За 21 день, як передбачено міжнародними домовленостями, кораблі залишать Чорне море.

Судна візьмуть участь у військово-морських маневрах, організованих Болгарією. Разом з ними у навчаннях візьмуть участь американський есмінець та три болгарські кораблі.

Ця військово-морська присутність є ознакою згуртованості та солідарності між союзниками. Логічно, що присутність зросла внаслідок кримської кризи у 2014 році, але завжди з максимальною повагою до міжнародних стандартів, які регулюють присутність військових кораблів у цьому дуже чутливому морському регіоні, заявив капітан іспанського флоту Мануель Агірре.

Зазначимо, що Чорне море є одним з традиційних районів розміщення SNMG-2, який група відвідує щонайменше двічі на рік, оскільки три країни НАТО та дві країни-партнери мають доступ до цього моря.

З 30 червня Іспанія очолює військово-морську групу НАТО SNMG-2 у Середземномор’ї. Група на чолі з фрегатом Іспанії Alvaro de Baza складається з двох ескортних кораблів і двох протимінних кораблів з підвищеною готовністю.

Дивитись ще: