Командир поліцейського батальйону «Луганськ-1» Губанов загинув у результаті підриву на ворожій міні. На Луганщині 22 травня оголосили днем жалоби

Новини України та світу
Ірина Требунських
21 Травня 2020, 16:12
Ірина Требунських
21 Травня 2020, 16:12
Сергій Губанов

В Луганській області 22 травня оголошено днем жалоби у зв’язку із загибеллю командира поліцейського батальйону «Луганськ-1» Сергія Губанова. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, передає пресслужба ОДА.

Оголошено 22 травня 2020 року Днем жалоби на Луганщині у зв’язку із трагічною загибеллю під час виконання службових обов’язків командира батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» Сергія Губанова, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Нацполіція, командир батальйону Губанов разом із трьома бійцями підірвалися на ворожій міні під час патрулювання Трьохізбенки Новоайдарського району. Комбат помер сьогодні вночі від осколкових поранень. Його побратимів госпіталізовано у важкому стані.

Схиляємо голову у скорботіВночі від осколкових поранень загинув командир батальйону «Луганськ-1» Сергій...

Опубліковано Національна поліція України Середа, 20 травня 2020 р.

Як повідомляло QHA media, 2 квітня на Луганщині правоохоронці затримали колишнього бійця незаконного збройного формування (НЗФ) «Прізрак» і знайшли облаштований ним схрон зі зброєю і боєприпасами.