Командувач ООС Наєв повідомив, скільки військових Росія пригнала в окупований Крим

Новини
Ольга ПолтавкаQHA
10 Липня 2020, 16:56
Ольга ПолтавкаQHA
10 Липня 2020, 16:56
Фото: Міноборони РФ

На анексованому Кримському півострові перебувають 32,5 тисячі солдатів армії Росії, з них 11,5 тисяч — сухопутне угруповання. Про це заявив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Наразі на території окупованого Криму знаходяться 200 бронемашин, 31 танк, 100 артилерійських систем, 34 гелікоптери, 63 літаки, 684 одиниці військової техніки, 32 500 російських військовослужбовців. З них 11,5 тисяч військових — сухопутне угруповання, — повідомив командувач ООС.

«Йдеться про весь склад (32,5 тисячі російських військових — прим. ред.) на тимчасово окупованій території, туди входять і Військово-Морські сили РФ, а також сили і засоби протиповітряної оборони. Безпосередньо сухопутне угруповання складається з двох бригад і одного батальйону», — додав Наєв.

Як повідомляли «Кримські новини», раніше командувач Об’єднаних сил ЗСУ заявляв, що військові розглядають кілька сценаріїв можливої ​​атаки РФ по всьому периметру кордону, проте зараз загрози нападу немає.

Нагадаємо, 8 липня особовий склад російських підрозділів берегової оборони відпрацював дії на полігонах окупованого Криму в умовах «максимально наближених до бойових».