Колишній нардеп Лозінський, який був засуджений за вбивство, переміг на виборах кандидата від «Слуги народу» | QHA media
26 Жовтня 2020, 14:09

Колишній нардеп Лозінський, який був засуджений за вбивство, переміг на виборах кандидата від «Слуги народу»

Закрити

Колишній депутат Віктор Лозінський, якого засудили до 15 років ув’язнення за вбивство, переміг «Слугу народу» Сергія Баліцького.

Про це повідомляє «ВВС-Україна«.

Як зазначається, Лозінський переміг на окрузі неподалік від місця вбивства.

Лозінський Віктор Олександрович впевнено виграв вибори на посаду керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області, — повідомили у місцевій виборчій комісії.

У місцевій виборчій комісії уточнили, що оформлення протоколів ще триває.

Віктор Лозінський йшов на вибори як самовисуванець, раніше був впливовим аграрним бізнесменом на Кіровоградщині та депутатом парламенту від БЮТ.

Його головним конкурентом був кандидат від «Слуги народу» Сергій Баліцький, родина якого має агробізнес у регіоні.

Зараз Підвисоцька ОТГ належить до Голованівського району, де у 2009 році й сталося вбивство.

У травні 2019 року Дніпровський райсуд Києва зняв судимість з екснардепа Віктора Лозінського, засудженого у 2011 році за вбивство. 

Нагадаємо, колишнього депутата ВР Віктора Лозінського 20 квітня 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив до 15 років позбавлення волі за вбивство громадянина Валерія Олійника в мисливських угіддях в Голованівському районі Кіровоградської області 16 червня 2009 року.

Апеляційний суд Києва 26 березня 2013 року пом’якшив вирок Лозінському, зменшивши термін ув’язнення до 10 років. Пізніше Вищий спеціалізований суд з розгляду кримінальних і цивільних справ, розглянувши касацію на вирок екснардепу, зменшив термін його ув’язнення на 4 роки.

Після чотирьох років за ґратами, у червні 2014 року Сергій Лозінський вийшов на волю «за станом здоров’я». Вже 2016 року Лозінському перерахували термін ув’язнення згідно із «законом Савченко», за яким день у СІЗО рахується за два, й він вийшов на свободу.