Коли палає — в Росії горять військові табори

Новини України та світу
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 18:55
Ірина Требунських
16 Квітня 2021, 18:55

До соціальних мереж просочилося відео пожежі з військового табору, розташованого в районі міста Богучар Воронізької області (Росія). Табір розташований приблизно за півсотні кілометрів від українського кордону.

Скріншот

Відео з геолокацією виклали спочатку в соцмережі TikTok, а звідти поширили й в інших мережах.

На відео видно, як горить наметове містечко, а військові переговорюють між собою російською.

Обережно, на відео присутня російська лайка.

До цього російські ЗМІ повідомляли про масштабні пожежі у деяких районах Воронезької області, серед яких і Маслівка. Як пояснили волонтери з Inform Napalm, саме через Маслівку Кремль переганяє військову техніку і кадри до українського кордону.

Саме там є залізнична станція на яку в останні дні прибуває доволі багато російської техніки, яка з цієї станції прямує у військові табори біля кордонів з Україною, — йдеться у поясненні.

Розташування села Маслівка

«Кримські новини» публікували аналітичний матеріал щодо посилення військ Росією біля кордонів України.

Оперативна група зі стратегічних комунікацій зовнішньополітичної служби Євросоюзу (EUvsDisinfo) опублікувала звіт про дезінформацію і фейкові наративи, які розповсюджував Кремль за минулий тиждень.

Міністр оборони України Андрій Таран розповів, що російські пропагандисти залякують мешканців тимчасово окупованих Росією українських територій, дезінформуючи про нібито агресивні наміри сил оборони України і підготовку до наступу.