«Кличко кожному маску не одягне!» — мер столиці закликав киян розсудливо користуватися метро після його відкриття | QHA media
ВІДЕО
14 Травня 2020, 14:09

«Кличко кожному маску не одягне!» — мер столиці закликав киян розсудливо користуватися метро після його відкриття

Закрити

Мер столиці Віталій Кличко під час онлайн пресконференції закликав киян після відкриття метро користуватися ним тільки за нагальної потреби та дотримуватися усіх правил безпеки.

Кличко зауважив, що Київ, як і багато інших міст країни, розпочав запроваджувати послаблення обмежень. Однак мер закликав киян працювати за можливості дистанційно, адже вірус ще не відступив.

Міський голова зазначив, що з послабленням обмежень багато людей уже вийшли на роботу, і транспортна ситуація в столиці наразі складна. Саме тому він звернувся до уряду щодо відкриття метро у Києві. Проте це не означає, що ним треба буде користуватися, не зважаючи на епідеміологічну ситуацію.

Будьте розсудливими, думайте, насамперед, про свою безпеку! Так, метро працює в багатьох містах Європи. Але там немає натовпів, і люди користуються ним тільки за нагальної потреби. І дотримуються правил. Навіть, якщо вам набридло це чути, я все одно буду повторювати: якщо ви самі нехтуєте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких, – вас не зможе врятувати ніхто! Дотримуйтеся правил безпеки та вимагайте цього від людей навколо. Бо Кличко кожному маску не одягне! Ми повинні подолати цей виклик. І зможемо це зробити тільки спільними зусиллями, коли кожен розумітиме свою відповідальність. Розумітиме, що загроза — реальна, а не міф, – наголосив мер.

QHA media повідомляло, що роботу наземного громадського транспорту в звичайному режимі у Києві планують відновити після 22 травня, а метро з 25-го.

Дивитись ще: