«Карантин — не завада». Львівський бронетанковий завод передав шість танків Т-64 для ЗСУ | QHA media
25 Березня 2020, 15:38

«Карантин — не завада». Львівський бронетанковий завод передав шість танків Т-64 для ЗСУ

Закрити

Сьогодні, 25 березня, Львівський бронетанковий завод (ЛБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав для потреб Міноборони України чергову партію з шести одиниць танків Т-64.

Про це повідомляється на сайті «Укроборонпрому».

Директор ЛБТЗ Віктор Андрощук наголосив, що це «нелегке випробування, адже частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину».

Нами були здійснені всі необхідні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на ЛБТЗ. Зокрема, із більше ніж семиста працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяє виконувати їх посадові обов’язки.  Але для того, аби вчасно виконати державне оборонне замовлення, майже третина працівників (в основному, робочих спеціальностей) виходить на роботу. У нас вдосталь приміщень, тому скупчень працівників немає. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг, і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими, вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства, – зазначив він.

Також зазнчається, що на підприємстві самостійно шиють маски для потреб працівників.

Андрощук додав, що завод справляється з роботою, незважаючи на карантин.

Ми не знаємо, скільки ще буде тривати карантин та як будуть змінюватися його умови, проте, наразі ми справляємось із роботою і передаємо чергову партію танків Т-64 нашим військовим. Бажаємо нашим захисникам, собі та всій Україні міцного імунітету для перемоги над вірусом і зовнішнім агресором, – додав він.

В цілому в «Укроборонпромі» зазначили, що на початку 2020 року всі підприємства бронетанкового дивізіону концерну демонструють поступове зростання виробництва за різними видами продукції та послуг, попри національний карантин та перехід на частковий режим роботи.

Ремонт та модернізація бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року. ЛБТЗ відправив вже більше півсотні одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки – це танки Т-64 і Т-72, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.

Дивитись ще: