Канал Міноборони Росії взяв «інтерв'ю» у померлої 4 роки тому співачки Образцової на похоронах Доренко, яких ще не було | QHA media
13 Травня 2019, 17:06

Канал Міноборони Росії взяв «інтерв'ю» у померлої 4 роки тому співачки Образцової на похоронах Доренко, яких ще не було

Закрити

Телеканал «Звезда» взяв коментар про смерть Сергія Доренка у народної артистки СРСР Олени Образцової, яка померла 12 січня 2015 року.

За версією ЗМІ Міноборони РФ, знаменита оперна співачка «відвідала» похорони журналіста, які не відбулися, і навіть поспілкувалася з пресою, повідомляє «Дождь».

Матеріал «Звезды» під заголовком «Образцова розповіла, на які компроміси йшов Доренко у своїй роботі» опубліковали у неділю, 12 травня, але пізніше його видалили.

У тексті «артистка підкреслила», що Доренко ніколи не йшов на компроміси і керувався у своїй професійній діяльності тільки правдою.

«Низький йому уклін і вічна пам’ять», — «додала» померла.

Наразі новина на сайті «Звезды» видалена, її також не можна знайти у кешах «Гугла» і «Яндекса», однак, як зазначає «Дождь», вона є у пошуковій видачі «Яндекса».

Після того, як інформація потрапила у ЗМІ, пропагандисти «Звезды» написали спростування.

Раніше повідомлялося, що спеціальна європейська група у боротьбі з російською дезінформацією виявила понад 2 тисячі фейкових новин, що стосуються України.

Як писало QHA media, головний редактор радіостанції «Говорить Москва» Сергій Доренко помер у Москві 9 травня — він їхав на мотоциклі, але раптово впав. Доренко підтримував ідею створення «Л/ДНР» і анексію Криму Росією, а Україну називав «тухлым захолустьем».

Дивитись ще: