Кабмін змінив керівництво «Нафтогазу»

Новини України та світу
Ірина Требунських
28 Квітня 2021, 18:58
Ірина Требунських
28 Квітня 2021, 18:58

Сьогодні, 28 квітня, Кабмін визнав незадовільною роботу наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році. Про це повідомляє «Урядовий портал».

З 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів і представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Андрія Коболєва, — йдеться у повідомленні.

Під час цих же зборів нинішніх незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу» та представників держави у ній «переобрано в такому самому складі». А ось головою правління національної акціонерної компанії з 29 квітня 2021 року призначили Юрія Вітренка.

Сам Коболєв написав у Facebook, що про власне звільнення дізнався з новинних сайтів і жодних заяв про звільнення не писав.

Про «звільнення» дізнався з новин. Коментувати не можу. P.S. Жодних заяв не писав, — зазначив він.

Звіт за 2020ий рік. Пишаюся нашою командою!Enjoy:)

Posted by Andriy Kobolyev on Wednesday, April 28, 2021

Пізніше Коболєв опублікував звіт роботи «Нафтогазу» за 2020 рік з коментарем — «пишаюся нашою командою!».

Також Кабмін сьогодні оголосив конкурс на зайняття посад чотирьох незалежних членів Наглядової ради «Нафтогазу» і призначив тимчасовим виконувачем обов’язків міністра енергетики Юрія Бойка.

Нагадаємо, що у травня 2020 року директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка попередили про «скорочення» його посади.

Як повідомляли «Кримські новини», 28 січня депутати Верховної Ради знову провалили голосування за призначення Юрія Вітренка, який тимчасово виконував обов’язки міністра економіки, першого віцепрем’єра — головою Міненерго.