Іноземцям з Індії заборонений з 2 травня в'їзд до України

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
30 Квітня 2021, 11:58
Тетяна Нікішина
30 Квітня 2021, 11:58

Кабмін заборонив в'їзд іноземців з території Індії з 2 травня.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Уряд України ухвалив рішення про заборону перетину державного кордону з 00 годин 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з республіки Індія або перебували на її території упродовж не менше семи днів протягом останніх 14 днів, — сказав Ляшко.

Громадяни України, а також ті іноземці, які постійно проживають на території України або перебувають у шлюбних зв’язках із громадянами України, у випадку прибуття з Індії мають пройти двотижневу самоізоляцію, попри наявність і результати ПЛР-тесту на коронавірус.

Ляшко підкреслив, що Індія зараз є лідером за абсолютною кількістю щоденних випадків коронавірусної хвороби у світі: вже кілька днів поспіль у цій країні реєструють майже 400 тисяч захворілих на добу.

Як повідомляло ВВС, напередодні в четвер Індія повідомила про 3645 летальних випадків від коронавірусу за добу, що стало ще одним рекордом для країни.

Смерті в місті, в основному, пов'язані з коронавірусом, і через брак місця люди змушені кремувати своїх близьких у крематоріях, не призначених для приймання померлих від COVID-19. Ось чому ми запропонували створити більше крематоріїв, — пояснив співробітник поліції Делі, Індія.

Як повідомляли «Кримські новини», у Багдаді сталася пожежа через вибух балону з киснем у лікарні для пацієнтів з коронавірусом. У результаті інциденту загинули 27 людей і ще 46 постраждали.