Хворі на коронавірус прибувають до окупованого Криму по Керченському мосту. Усього наразі під наглядом понад 1,3 тисяч осіб | QHA media

Хворі на коронавірус прибувають до окупованого Криму по Керченському мосту. Усього наразі під наглядом понад 1,3 тисяч осіб

25 Березня 2020, 13:25
Закрити

«Голова управління Росспоживнагляду по Криму і Севастополю» Наталя Пеньковська повідомила, що двоє хворих на новий коронавірус кримчан прибули на анексований півострів на літаку і на рейсових автобусах по Керченському мосту з Росії.

Про це вона сказала 25 березня на засіданні оперативного штабу з протидії поширення нової коронавирусної інфекції в Криму.

Двоє людей прибули до Криму шляхом авіаперельоту. Встановлюється найближче коло контактів по їх перельоту. У зв’язку з цим кількість людей, які перебувають під наглядом, зростає значно в порівнянні з першим випадком, який ми з вами розбирали, – сказала вона.

Результат пошуку зображень за запитом пеньковская наталья
Наталя Пеньковська

Ще одна сім’я, за її словами, прибула з Краснодарського краю по Керченському мосту.

«До цього вони прилетіли в Краснодар, проїхали рейсовим автобусом Краснодар – Сімферополь, на таксі – таксиста визначено», – додала Пеньковська.

Також сьогодні, 25 березня, «міністр охорони здоров’я» Криму Ігор Чемоданов на засіданні оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусної інфекції заявив, що у Криму під медичним наглядом через ситуацію з коронавірусом перебуває понад 1,3 тисяч осіб.

Результат пошуку зображень за запитом чемоданов игорь геннадьевич министр здравоохранения республики крым
Ігор Чемоданов

Під медичним наглядом на сьогодні 1345 осіб, а під динамічним медичним наглядом – 1293 людини. У стаціонарах у нас 52 людини. Підтверджений вірус у семи осіб, – зазначив він.

QHA media повідомляло, що 21 березня в анексованому Криму підтвердили перший випадок захворювання COVID-19. Коронавірус виявили у жителя півострова, який нещодавно повернувся з Франції.

Дивитись ще: