Хорватія та Чорногорія змінили вимоги до туристів з України | QHA media
11 Липня 2020, 13:21

Хорватія та Чорногорія змінили вимоги до туристів з України

Закрити

У Хорватії уточнили умови в’їзду для українців, вимагаючи тепер негативний тест на коронавірус. Таким чином не діятиме «зелений транзитний коридор» для українців, які хочуть потрапити до Чорногорії через Хорватію.

Хорватія визначила список країн, серед яких і Україна, туристи з яких мають здавати тест на коронавірус SARS-CoV-2 або ж проходити самоізоляцію.

У посольстві України в Чорногорії пояснили, що діють різні умови в залежності від мети приїзду до країни. Так, якщо громадяни з України приїжджають до Хорватії з невідкладних особистих причин, то мають піти або на 14-денну самоізоляцію, або здати тест на наявність коронавірусу в семиденний термін після прибуття. Якщо тест виявиться негативним, термін самоізоляції скорочується до тижня.

Ті, хто приїде до Хорватії з туристичною, діловою метою або заради навчання, можуть не проходити двотижневу самоізоляцію. Але для цього слід пред’явити негативний тест на наявність SARS-CoV-2 в організмі, зроблений не більше ніж за 48 годин до прибуття на прикордонний перехід.

Для Чорногорії це означає, що «зеленого транзитного коридору» вже не існує, і для транзитного проїзду Хорватією в Чорногорію є необхідним тест, — йдеться у повідомленні.

ТЕРМІНОВО! ‼️ Інститут охорони здоров'я Хорватії 10 липня 2020 року прийняв рішення про те, що усі громадяни третіх…

Опубліковано Embassy of Ukraine in Montenegro Субота, 11 липня 2020 р.

Чорногорія також уточнила правила в’їзду до країни громадянам України та Білорусі. «Балканский оглядач» інформує, що авіапасажирам з цих країн тепер непотрібно проходити самоізоляцію або мати негативний тест на COVID-19.

Щодо пасажирів наземного транспорту, то до Чорногорії вони можуть потрапити із негативним тестом на SARS-CoV-2, зробленим не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

🇲🇪 ЧОРНОГОРІЯ ПОВЕРТАЄ ТЕСТИ НА СУХОПУТНИХ КОРДОНАХ (доповнено) Влада Чорногорії уточнила правила в'їзду в країну…

Опубліковано Балканський оглядач Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», ще 1 липня міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що українці вже можуть подорожувати до Туреччини, Хорватії й Албанії без епідемічних обмежень, до Чорногорії — за наявності тесту про відсутність COVID-19, до Єгипту — з проходженням самоізоляції під час повернення. 

Дивитись ще: