Херсонський суд відмовився заарештовувати судно, яке підозрюється у постачанні палива для російського Чорноморського флоту. Прокуратура АРК готує апеляційну скаргу | QHA media
13 Серпня 2019, 16:17

Херсонський суд відмовився заарештовувати судно, яке підозрюється у постачанні палива для російського Чорноморського флоту. Прокуратура АРК готує апеляційну скаргу

Закрити

Сьогодні, 13 серпня, Херсонський міський суд відмовив у задоволенні клопотання СБУ і прокуратури Автономної Республіки Крим в арешті судна «Марія», яке підозрюється у постачанні палива для підрозділів Чорноморського флоту Росії до Севастополя, повідомляється у Telegram-каналі прокуратури АРК.

За інформацією відомства, вже готується апеляційна скарга на рішення суду.

10 серпня 2019 року, під час кримінального провадження за фактом порушення порядку в’їзду / виїзду на тимчасово окуповану територію, прокуратура АРК провела обшук у Херсоні на судні «Марія», яке підозрюється у перевезенні контрабанди нафтопродуктів. У червні 2015 року це ж судно, але під назвою «Вілга», поставляло паливо для підрозділів Чорноморського флоту РФ до анексованого Севастополя.

QHA media повідомляло, що прокуратура АРК добилася покарання двох суден за порушення в’їзду / виїзду до анексованого Криму. Одне з них виключено з реєстру судноплавства.

Дивитись ще: