«Група прокурорів в справі щодо вбивства Гандзюк залишається та ж сама» — Венедіктова представила нових заступників і прокоментувала звільнення Трепака | QHA media
Розкадровка
27 Березня 2020, 17:01

«Група прокурорів в справі щодо вбивства Гандзюк залишається та ж сама» — Венедіктова представила нових заступників і прокоментувала звільнення Трепака

Закрити

Генпрокурор Ірина Венедіктова представила двох своїх нових заступників — Андрія Любовича та Олексія Симоненка. Також вона прокоментувала відсторонення її заступника Віктора Трепака від справи щодо вбивства Гандзюк.

Заступник генпрокурора Трепак в коментарі LB.ua підтвердив, що йде у відставку. «Я подав заяву. Вже немає сенсу просто. Працюю до понеділка», — сказав він.

Віктор Трепак. Фото: УНІАН

Венедіктова зазначила, що департамент нагляду за спеціальними органами правопорядку, яке раніше курував Трепак, переходить під керівництво Симоненка. Водночас вона заявила, що за Трепаком залишаються «ті важливі справи, які він проводив». Щодо звільнення, то Венедіктова запевнила, що це особисте рішення заступника.

І це його рішення, якщо він вирішить відійти. Група прокурорів в справі залишається та ж сама, — підкреслила генпрокурор.

Шановні друзі,Все, що я не роблю на сьогоднішній день – це розганяється як «зрада». Для мене важлива думка…

Опубліковано Irina Venediktova Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

Віктор Трепак з 2015 по 2016 рік він обіймав посаду першого заступника голови Служби безпеки. Заступником генпрокурора Трепак був призначений 8 жовтня 2019 року Русланом Рябошапкою.

27 грудня президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора Державного бюро розслідувань і призначив тимчасово виконуючим обов’язки директора ДБР нардепку від «Слуги народу» Ірину Венедиктову.

17 березня нардепи Верховної Ради проголосували за призначення ексочільниці ДБР Венедіктової генпрокурором.

Дивитись ще: