Головним військовим прокурором призначили нардепа двох скликань Віктора Чумака | QHA media
Розкадровка
11 Вересня 2019, 11:54

Головним військовим прокурором призначили нардепа двох скликань Віктора Чумака

Закрити

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив колишнього нардепа Віктора Чумака заступником генпрокурора — головним військовим прокурором, передає ГПУ.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру» 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора — головним військовим прокурором, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що напередодні, 10 вересня, кандидатуру Чумака погодив президент Володимир Зеленський.

Віктор Чумак народився 5 червня 1958 року. У 1981 році закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище. У 1990-1995 навчався у Київському університеті імені Шевченка за фахом «Правознавство».

До 1999 року працював у Національній академії Державної прикордонної служби.

У 2000 році очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 рр. працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень.

З 2012 року працював на посаді голови Комітету Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції, а з 2014 року — на посаді заступника голови цього комітету.

Віктор Чумак був народним депутатом сьомого (від партії «УДАР» Віталія Кличка) і восьмого (від Блоку Петра Порошенка) скликань.

QHA media повідомляло, що 2 вересня генпрокурор України Рябошапка звільнив з посади головного військового прокурора і заступника генпрокурора Анатолія Матіоса.

Дивитись ще: