Головне на ранок: Зеленський звільнив 70 голів райадміністрацій, прем'єр Литви передумав йти у відставку і сформує новий уряд, українка вийшла у півфінал головного тенісного турніру | QHA media
10 Липня 2019, 10:20

Головне на ранок: Зеленський звільнив 70 голів райадміністрацій, прем'єр Литви передумав йти у відставку і сформує новий уряд, українка вийшла у півфінал головного тенісного турніру

Закрити


Президент Володимир Зеленський видав у вівторок розпорядження про звільнення з посад 70 голів районних державних адміністрацій. Про це свідчать розпорядження президента від 9 липня №76-№146 включно. Причиною звільнень вказується закінчення терміну повноважень президента України.
Прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс має намір залишитися на своєму посту, незважаючи на те, що у травні заявив, що залишить пост голови уряду і продовжить роботу в якості члена парламенту. Він заявив, що на зустрічі з президентом Гітанасом Науседою йому була висловлена підтримка, після чого було вирішено формувати новий уряд.


Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександр Власов звільнив голів митниць у Волинській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях. Він заявив, що замість них цю роботу виконуватимуть «професійні фахівці з числа керівного складу митних департаментів ДФС».


Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру «Вімблдон». Вона у двох сетах переграла Кароліну Мухову з Чехії. Загальний рахунок — 7:5, 6:4. У півфіналі українка зустрінеться з румункою Сімоною Халеп.


Дивитись ще: