Головне на ранок: затверджено нового очільника Пентагона, МВС відправив спецзагін у Донецьку область, МЗС України висловило протест Москві | QHA media
24 Липня 2019, 10:33

Головне на ранок: затверджено нового очільника Пентагона, МВС відправив спецзагін у Донецьку область, МЗС України висловило протест Москві

Закрити

Сенат США затвердив Марка Еспера головою міністерства оборони. Еспер отримав 90 голосів зі 100, вісім сенаторів виступили проти його призначення. Новий міністр — ветеран армії США. Він закінчив відому військову академію Вест-Пойнт і проходив службу в Іраку.


Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков вважає, що питання про статус російської мови в ОРДЛО потрібно обговорювати. За його словами, ця позиція не суперечить мінським домовленостям. При цьому політик зазначив, що єдиною державною мовою в країні є українська.


У Донецьку область гелікоптером прибув спецзагін Нацполіції для контролю безпеки на виборчому окрузі №50 з центром у Покровську. Тут змагаються буквально за кожен голос мер Покровська Руслан Требушкін і мер Добропілля Андрій Аксенов.


МЗС України висловило рішучий протест Росії у зв’язку із рішенням у справі Павла Гриба. Зовнішньополітичне відомство заявило, що російський суд зухвало відхилив аргументи адвокатів про відсутність доказів у діях Гриба і підтримав сфабриковані обвинувачення.


Дивитись ще: