Головне на ранок: відмова ЦВК реєструвати партію Саакашвілі, смерть соратника Гриценка від рук поліцейського і перемога опозиції на виборах мера Стамбула | QHA media
24 Червня 2019, 10:33

Головне на ранок: відмова ЦВК реєструвати партію Саакашвілі, смерть соратника Гриценка від рук поліцейського і перемога опозиції на виборах мера Стамбула

Закрити

ЦВК відмовила у реєстрації кандидатам від партії Михайла Саакашвілі «Рух нових сил». Cаакашвілі пов’язує недопуск кандидатів від його партії на вибори до Верховної Ради з п’ятим президентом Петром Порошенко і заявив, що у них «є кращі юристи, які будуть розрулювати цю ситуацію».


Колишньому голові АП часів Віктора ЯнуковичаАндрію Клюєву — ЦВК відмовила у реєстрації кандидатом в депутати Верховної Ради через непроживання в Україні з 2014 року. Відмову отримав і позафракційний нардеп Володимир Парасюк у зв’язку із невідповідністю поданих документів.


У Вінниці, не приходячи до тями, помер член партії «Громадянська позиція» Олександр Комарницький. Він впав у кому ще 11 червня у результаті конфлікту з поліцейським за відмову стати понятим. Поліцейського, який довів до коми соратника Анатолія Гриценка, взяли під домашній арешт.


На повторних виборах мера Стамбула переміг опозиціонер Екрем Імамоглу. За нього проголосували 54,03% виборців, а за соратника президента Реджепа Тайіпа ЕрдоганаБіна Йилдирима — 45,09%. Імамоглу переміг і за підсумками виборів, які проводилися 31 березня, але ЦВК через порушення призначила перевибори на 23 червня.


У Тбілісі ввечері продовжився мітинг проти проросійської політики грузинської влади і з вимогою відставки голови МВС. Тим часом, президент Росії Володимир Путін заборонив російським авіакомпаніям виконувати повітряні перевезення в Грузію.


Дивитись ще: