Головне на ранок: в Україні за добу підтвердили 1022 випадки COVID-19, ОБСЄ нарахувало 111 порушень в перший день припинення вогню на Донеччині, у Харкові пікетували генконсульство РФ через загибель трирічного Муси Сулейманова | QHA media
Огляд
29 Липня 2020, 11:40

Головне на ранок: в Україні за добу підтвердили 1022 випадки COVID-19, ОБСЄ нарахувало 111 порушень в перший день припинення вогню на Донеччині, у Харкові пікетували генконсульство РФ через загибель трирічного Муси Сулейманова

Закрити

Міністерство охорони здоров’я інформує, що в Україні зафіксовано за добу 1022 нові випадки COVID-19. Станом на ранок 29 липня в країні загалом підтверджено 67 597 випадків коронавірусної хвороби, з яких 1650 летальних, 37 394 пацієнти одужали.

⚡МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1022 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 29 липня (станом на 9:00) в…

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 28 липня 2020 р.

У перший день повного припинення вогню (27 липня) моніторингова місія ОБСЄ нарахувала 111 порушень, зокрема й 21 вибух. Згідно зі звітом СММ ОБСЄ, всі порушення відбулися у Донецькій області. Також зафіксовано присутність людей на ділянках розведення в районах Золотого і Петровського у вечірній і нічний час. Помічено 21 одиницю озброєння, розміщену в порушення ліній відведення на аеродромі в непідконтрольному українському уряду Переможному Луганської області.


В Туреччині ухвалили закон, згідно з яким діяльність соціальних мереж, таких як Twitter і Facebook в країні чітко регламентується. Як повідомляє «Радіо Свобода», мережеві компанії повинні мати представництво на території Туреччини для розгляду скарг, представником має бути громадянин Туреччини. Також від соцмереж вимагають зберігати дані користувачів у Туреччині, щоб спростити доступ до інформації для органів влади. Правозахисники заявляють, що таким чином влада держави намагається посилити онлайн-цензуру.


Фото: kh.depo.ua

Біля генерального консульства Росії у Харкові відбулася акція пам’яті загиблого трирічного кримчанина Муси Сулейманова — сина політв’язня Кремля Руслана Сулейманова. До будівлі генконсульства РФ прийшло більше півсотні активістів з дитячими іграшками, меморіальними лампадками, кримськотатарським прапором і плакатами «Росія — окупант», «Росія — вбивця дітей». Ніхто з будівлі до учасників акції не вийшов.

Світлини з акції Росія вбивця дітей, 28.07.2020.З приводу загибелі у Криму трирічного кримськотатарського хлопчика сина політв'язня Сулейманова.

Опубліковано Борисом Редіним Вівторок, 28 липня 2020 р.