Головне на ранок: в Україні розпочинає роботу Вищий антикорупційний суд, росіян запропонували повернути до складу СЦКК, адмінсуд Києва призупинив ліквідацію УПЦ КП | QHA media
05 Вересня 2019, 10:26

Головне на ранок: в Україні розпочинає роботу Вищий антикорупційний суд, росіян запропонували повернути до складу СЦКК, адмінсуд Києва призупинив ліквідацію УПЦ КП

Закрити

Україна запропонувала повернути російських представників до складу Спільного центру з контролю і координації (СЦКК). Як повідомила прес-секретар другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, це викликано збільшенням кількості порушень режиму тиші з боку бойовиків ОРДЛО.


Колишня очільниця Національного банку Валерія Гонтарева заявила, що невідомі спалили автомобіль її невістки, яку теж звуть Валерія Гонтарева. Інцидент стався у Києві о першій годині ночі 5 вересня. Гонтарева, яка раніше повідомляла про погрози на свою адресу, назвала це переходом від вербальних погроз до реальних дій.


Окружний адміністративний суд Києва призупинив ліквідацію Української православної церкви Київського патріархату. Зокрема, заборонено вчиняти будь-які дії з майном Київської патріархії УПЦ КП, а також кроки щодо ліквідації Релігійної організації Київська патріархія УПЦ КП.


Сьогодні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд. Дата початку функціонування установи була визначена ще 7 травня поточного року. Корупційні кримінальні провадження, як нові, так і ті, що вже слухаються в інших судах, мають передати в Антикорупційний суд.


Дивитись ще: