Головне на ранок: в Україні підтверджено 108 415 випадків COVID-19, ще шість країн впровадили санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму, в Берліні підтвердили отруєння Навального | QHA media
Огляд
25 Серпня 2020, 11:23

Головне на ранок: в Україні підтверджено 108 415 випадків COVID-19, ще шість країн впровадили санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму, в Берліні підтвердили отруєння Навального

Закрити

За інформацією міністерства охорони здоров’я, минулої доби в Україні зафіксували 1658 нових випадків COVID-19. Станом на ранок 25 серпня загалом в країні підтверджено лабораторно 108 415 випадків коронавірусної інфекції — з них 2318 летальних, 52 870 пацієнтів одужали.

⚡МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1658 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.25 серпня (станом на…

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Понеділок, 24 серпня 2020 р.

Шість країн-кандидатів підтримали рішення Євросоюзу про продовження санкцій проти Росії. Йдеться про санкції, запроваджені за незаконну окупацію Криму, дію яких ЄС продовжили до 23 червня 2021 року. Це власне Україна, а також Грузія, члени Євроасоціації вільної торгівлі Ісландія і Норвегія, кандидати на вступ до ЄС Чорногорія та Албанія. «Ці країни забезпечать відповідність їхньої національної політики рішенню Ради щодо санкцій. ЄС приймає до уваги ці зобов’язання і вітає їх», — йдеться у декларації Ради ЄС.

Обмеження передбачають заборону взаємодій з окупованим Кримом, зокрема імпорт товарів, інвестиції, туристичні послуги, експорт певних товарів і технологій у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.


Госпіталізація Олексія Навального у Берліні. Фото: Reuters

Російський опозиціонер Олексій Навальний залишається в медикаментозній комі. Як повідомляє пресслужба берлінського клінічного комплексу «Шаріте», стан російського політика важкий, але загрози життю немає.

«Клінічні дані свідчать про отруєння речовиною з групи інгібіторів холінестерази. Конкретна речовина отрути поки невідома, розпочато наступну серію аналізів», — інформують німецькі медпрацівники у Twitter.


Фото: rada.gov.ua

Сьогодні, 25 серпня, депутати Верховної Ради України зберуться на позачергову сесію. Згідно з опублікованим на сайті ВР порядком денним, нардепи розглянуть в першому читанні законопроєкти про зміни до держбюджету на 2020 рік та проєкт постанови про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого державного герба України. Окрім того, запланована ратифікація меморандуму з Євросоюзом про надання кредиту.