Головне на ранок: Україна вимагатиме від Росії відсутні частини звільнених кораблів, Туск обраний головою Європейської народної партії, в «Слузі народу» офіційно не працює жодної людини | QHA media
21 Листопада 2019, 11:34

Головне на ранок: Україна вимагатиме від Росії відсутні частини звільнених кораблів, Туск обраний головою Європейської народної партії, в «Слузі народу» офіційно не працює жодної людини

Закрити


Президент Володимир Зеленський після огляду в Очакові повернутих Росією катерів «Бердянськ», «Нікополь» і буксира «Яни Капу» повідомив, що Україна вимагатиме від Росії повернути «все, що там є». Він відмітив, що «не вистачає частково обладнання і частини озброєння». Також Зеленський заявив, що Україна проводитиме по цій справі розслідування, і пообіцяв, що ремонт кораблів буде виконаний за три місяці.


Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ закликав союзників обов’язково зберегти єдність позицій щодо Росії і продовжувати надавати політичну і практичну підтримку Україні. Про це він заявив на прес-конференції в Брюсселі за підсумками першого дня зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО. Столтенберґ зазначив, що для НАТО «вкрай важливо не визнавати незаконну анексію Криму і допомагати українцям модернізувати армію». Також, за його словами, міністри розглянули реалізацію пакета заходів з безпеки на Чорному морі, прийнятих у квітні, який включає у себе підготовку морських сил і берегової охорони, візити в порти і навчання, а також обмін інформацією.


Дональд Туск залишає пост президента Європейської Ради, так як обраний головою Європейської народної партії. За нього проголосувала більшість членів партії – 491 делегат. Посада Туска на чолі Європейської Ради дістанеться експрем’єру Бельгії Шарлю Мішелю.


Політична партія «Слуга народу» офіційно не наймала на роботу жодної людини і не витрачала грошей на заробітну плату. Відповідна інформація розміщена на сайті Комітету виборців України з посиланням на фінансові звіти партій за третій квартал 2019 року. У графі «працівники апарату партії» в «Слузі народу» зазначено «0». Для порівняння, у «Батьківщини» працює 73 людини, в «Європейської солідарності» – 46, у партії «Голос» – 3, Радикальної партії Олега Ляшка – 20. Також президентська партія не зареєструвала жодного місцевого відділення зі статусом юридичної особи. За період, який аналізується, «Слуга народу» витратила 240 млн грн, з яких на зарплату – нуль.


Дивитись ще: