Головне на ранок: у Москві провели пікет на підтримку в'язнів Кремля, затримано власника одеського готелю, де сталася пожежа, ізраїльський прем'єр розпочав свій офіційний візит в Україну | QHA media
19 Серпня 2019, 11:10

Головне на ранок: у Москві провели пікет на підтримку в'язнів Кремля, затримано власника одеського готелю, де сталася пожежа, ізраїльський прем'єр розпочав свій офіційний візит в Україну

Закрити

У Москві активісти російської ініціативної групи «Стратегія-18» провели одиночні пікети за деокупацію Криму і звільнення українських моряків, в’язнів зі «списку Сенцова», а також на підтримку кримських татар. Російські активісти із Санкт-Петербурга і Москви об’єдналися у безстрокову акцію під назвою «Стратегія-18» на роковини до дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року.


Після пожежі в одеському готелі «Токіо» поліція затримала чотирьох осіб, у тому числі власника готелю. Працівники згорілого готелю кажуть, що пожежа почалася внизу, у приміщенні пральні, і за лічені хвилини поширилася до верхнього поверху. Кількість жертв пожежі зросла до дев’яти осіб.


Контррозвідка СБУ викрила агента ГРУ РФ Олексія Лазаренка, який працював на підприємстві «МіГремонт». Протягом п’яти років шпигун мав прямий доступ до українських військових таємниць. Авіазавод «МіГремонт» має стратегічне значення для України. Тут ставлять на крило штурмовики четвертого покоління «Су-27».


Сьогодні розпочався офіційний візит прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху в Україну. Ізраїльський прем’єр обговорить з президентом України Володимиром Зеленським питання створення зони вільної торгівлі та пенсійного угоди, також Нетаньяху відвідає комплекс Бабин Яр і зустрінеться з представниками єврейської громади України.

Дивитись ще: