Головне на ранок: Цемах їде назад в Україну, американська розвідка вважає, що РФ створить ядерну ракету за шість років, на Донбасі роззброїлися три батальйони | QHA media
12 Вересня 2019, 10:46

Головне на ранок: Цемах їде назад в Україну, американська розвідка вважає, що РФ створить ядерну ракету за шість років, на Донбасі роззброїлися три батальйони

Закрити


Підозрюваний у знищенні малайзійського боїнгу MH17 над Донбасом Володимир Цемах повертається в Україну. Про це повідомила його донька у соцмережі: «Ну що, є в житті щастя, є справедливість, є хороші люди. Тепер жити трохи легше. Ура, дорогі мої, їдемо додому». Цемах є громадянином України і проживає на тимчасово окупованій території Донецької області.


Американська розвідка припускає, що російська ядерна ракета необмеженого радіусу дії буде створена до 2025 року: «Незважаючи на низку невдалих випробувань, російська ядерна ракета з так званою необмеженою дальністю буде готова до війни протягом наступних шести років». У розвідці США кажуть, що найдовший політ ядерної ракети РФ тривав усього 2 хвилини, а найкоротший запуск — 4 секунди. Ці дані свідчать про те, що ядерне «серце» крилатої ракети не спрацьовує. Саме тому зброя не може досягти тієї мети, до якої прагне Володимир Путін.


У Донецькій області три добровольчих батальйони передали зброю Національній поліції: «Бійці батальйонів ім. Шейха Мансура, ОУН і 8-го батальйону Української добровольчої армії вирішили добровільно передати залишки зброї поліцейським». Процес передачі офіційно зафіксований. Він відбувся за участю керівництва Нацполіції, поліції Донецької області, СБУ та командування добровольчих підрозділів.


Ще один народний депутат від партії «Слуга народу» спійманий на «кнопкодавстві» — Олена Копанчук проголосувала замість однопартійця В’ячеслава Рубльова. Вона натиснула на кнопку пульта Рубльова, який сидить праворуч, о 13:32 під час голосування за законопроект про будівельні норми щодо вдосконалення нормування в будівництві (№1052). У результатах голосування вказано, що обидва нардепи проголосували «за».


Дивитись ще: