Головне на ранок: трагедія на рок-фестивалі Kozak Fest, Росія відкликала військових радників з Венесуели, у Харкові знесли пам'ятник Жукову | QHA media
03 Червня 2019, 10:38

Головне на ранок: трагедія на рок-фестивалі Kozak Fest, Росія відкликала військових радників з Венесуели, у Харкові знесли пам'ятник Жукову

Закрити


Під час українського етно-рок-фестивалю Kozak Fest, який проводився у Дніпропетровській області, через негоду обвалився дах сцени. У результаті загинула одна людина, двоє дістали травми. У цілому рятувальники витягли 53 легкових автомобіля і врятували 135 осіб.


Майже усі військові радники і фахівці з Росії, які надавали допомогу режиму Ніколаса Мадуро, відкликані з Венесуели. Кремль так вирішив після всебічної оцінки політичної та економічної стійкості режиму Мадуро, який опинився під тиском з двох боків — з боку опозиції, яку очолює Хуан Гуайдо, і з боку США та їхніх союзників у Латинській Америці.


Вчора, 2 червня, у Харкові біля Палацу спорту, де відбувся з’їзд партії Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова «Довіряй справам», влаштували акцію протесту. На думку її учасників, в основному, з «Національного корпусу», цей з’їзд є «спробою реваншу колишніх членів Партії регіонів». Пізніше учасники протесту перемістилися до пам’ятника маршалу Георгію Жукову, який демонтували. У зв’язку із цим харківська поліція відкрила два кримінальні провадження.


Дружина і донька українського політв’язня Кремля, журналіста Романа Сущенка відвідали його в колонії з триденним побаченням. Про це повідомив у неділю адвокат Марк Фейгін. За його словами, у Сущенка «поки що все благополучно».


Дивитись ще: