Головне на ранок: пожежа в Одесі, мітинг біля адміністрації президента і 250 млн доларів американської допомоги Україні | QHA media
11 Червня 2019, 10:33

Головне на ранок: пожежа в Одесі, мітинг біля адміністрації президента і 250 млн доларів американської допомоги Україні

Закрити

В Одеській психіатричній лікарні у результаті пожежі 10 червня загинуло 6 осіб. Четверо з них померли на місці, двоє — пізніше в лікарні, куди були госпіталізовані у важкому стані з ознаками отруєння. Пожежа виникла на даху одноповерхового корпусу медичного закладу.


Печерський суд Києва пом’якшив запобіжний захід екс-бійцю підрозділу спецназу «Омега», снайперу Дмитру Хмелю, якого підозрюють у вбивстві активіста Євромайдану Олександра Храпаченка. Запобіжний захід змінено з цілодобового на нічний домашній арешт.


Увечері 10 червня на акції «Зупинимо капітуляцію» під адміністрацією президента у Києві сталася бійка. Люди були обурені заявами голови української делегації у Мінську Леоніда Кучми «не стріляти у відповідь» в зоні ООС.


США виділять $250 млн на військову допомогу Україні. Така ініціатива міститься в проекті американського військового бюджету на наступний рік, підготовленому головою комітету у справах збройних сил Палати представників Конгресу США Адамом Смітом.

Дивитись ще: