Головне на ранок: Генпрокуратура відкрила справу щодо мілітаризації дітей в ОРДЛО, у Гонконгу через масові протести скасували понад 100 рейсів, британці підтримають Brexit «за будь-яку ціну» | QHA media
13 Серпня 2019, 10:57

Головне на ранок: Генпрокуратура відкрила справу щодо мілітаризації дітей в ОРДЛО, у Гонконгу через масові протести скасували понад 100 рейсів, британці підтримають Brexit «за будь-яку ціну»

Закрити


Генеральна прокуратура повідомила про підозру керівництву так званих “військово-патріотичних рухів” на території окупованих районів Донеччини “Спартанці”, “Амазонки” і “Молода гвардія” у кримінальному злочині. Правоохоронці встановили, що керівники зазначених “рухів” підтримують російську неоімперську доктрину “Русский мир” та ідею від’єднання Донецької області від України.

Оккупированные сердца

МИЛИТАРИЗАЦИЯ ДЕТЕЙ НА ОККУПИРОВАННОЙ ТЕРРИТОРИИ ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТИНаша группа проводит постоянный мониторинг нарушений прав человека на оккупированной части территорий Луганской и Донецкой областей. Мы выявили, что НВФ "ДНР" при финансовой и организационной поддержке РФ проводит тотальную милитаризацию детей, подростков и молодежи проживающей на оккупированной части Донецкой области, через лагеря военной подготовки и псевдо патриотические клубыМы считаем, что таким образом НВФ и РФ готовит плацдарм для нового этапа гибридной войны против Украины. Военные инструкторы подготавливают детей к боевым действиям. Вместе с тем, детям вкладывают идеологию сепаратизма и "Русского мира". На организацию тренировочных лагерей тратятся колосальные финансовые ресурсы.Этим видео мы хотим обратить внимание и призвать международное сообщество и правительство Украины предпринять все необходимые действия направленные на прекращение милитаризации детей, подростков и молодежи на оккупированной части Донецкой области.Людмила Денісова Офіс Омбудсмана УкраїниГеоргій Тука (George Tuka) Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО УкраїниВолодимир Зеленський Адміністрація Президента УкраїниУповноважений Президента України з прав дитини Микола КулебаАртур Палатний Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризмуКабінет Міністрів УкраїниПосольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft KiewU.S. Embassy Kyiv UkraineEmbassy of Canada in UkraineГенеральне консульство Німеччини в ДонецькуOSCE Special Monitoring Mission to Ukraine / ОБСЄ Спеціальна Моніторингова Місія в УкраїниМоніторингова місія ООН з прав людини / UN Human Rights Monitoring Mission

Опубліковано Восточная Правозащитная Группа Субота, 4 травня 2019 р.

Гонконгський аеропорт скасував більше 100 рейсів через багатотисячні акції протесту. Повідомляється, що вчора, 12 серпня, китайський чиновник назвав протести такими, що “набувають ознак тероризму”. Протестувальники сприйняли заяву як можливість застосування владою Китаю збройних сил. Адміністрація аеропорту звернулася до пасажирів з проханням якомога швидше залишити термінали одного з найбільших аеропортів Азії.


За результатами опитування громадської думки більшість британців вважають, що прем’єр-міністр Боріс Джонсон має вивести країну з Євросоюзу “за будь-яку ціну”, навіть якщо це передбачає призупинення роботи парламенту. 54% підтримали рішучий вихід з ЄС “за будь-яку ціну”, а 46% не згодні з таким твердженням. Усього було опитано тисячу шістсот сорок п’ять респондентів. Також радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив, що Сполучені Штати підтримають жорсткий Brexit, тобто вихід Великобританії з Євросоюзу без угоди з Брюсселем, якщо так вирішить уряд в Лондоні.


Ще одному підозрюваному у справі “Роттердам+”, екс-начальнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенку Солом’янський районний суд Києва дозволив вийти з-під варти під заставу 1 млн 900 тис. грн за умови, що сума буде внесена протягом 5 днів. Повідомляється, що прокурори клопотали про арешт на 60 діб або заставу розмір у 5 млн грн. Суд не задовольнив вимог прокуратури про 60-денний арешт, але зобов’язав Ревенка до 10 жовтня не залишати меж Києва без дозволу слідства і не розкривати співробітникам НКРЕКП обставин кримінального провадження.


Дивитись ще: