Головне на ранок: до України прибув ракетний есмінець ВМС США, нардепа від «Слуги народу» побили двоє невідомих, Україна увійшла до ТОП-40 наймогутніших країн | QHA media
16 Грудня 2019, 11:53

Головне на ранок: до України прибув ракетний есмінець ВМС США, нардепа від «Слуги народу» побили двоє невідомих, Україна увійшла до ТОП-40 наймогутніших країн

Закрити


Увечері, 15 грудня, до Чорного моря увійшов американський ракетний есмінець USS Ross DDG 71, передає “Думская”. Корабель озброєний різним артилерійським і ракетним озброєнням, у тому числі протикорабельними ракетами “Гарпун”, а також має 90 шахтних пускових установок для запуску крилатих ракет “Томагавк”, ЗУР RIM-66 SM-2 “Стандарт-2”, екіпаж 337 чоловік. Це не перший візит есмінця в Одесу. У 2016 році цей військовий корабель разом з десантним судном LSD41 “Уітбі Айленд” брав участь в міжнародних навчаннях “Сібриз 2016”.


Народного депутата від “Слуги народу” Михайла Ананченка побили двоє невідомих молодих людей у балаклавах біля його будинку в Сумах, коли він повертався додому. “Такі зухвалі дії я пов’язую з моєю політичною діяльністю і з голосуванням на наступному пленарному тижні”, — написав він у соцмережі.

Сьогодні, повертаючись до дому, в рідному місті Суми, на мене біля під‘їзду здійснили напад двоє молодиків в балаклавах….

Опубліковано Михайлом Ананченком Неділя, 15 грудня 2019 р.

У китайському місті Сучжоу 3D-принтер закінчив будівництво стіни для захисту від повеней, передає 3D Printing Media Network. Конструкцію створили з окремих деталей, але у повністю зібраному вигляді вона вважається найбільшим об’єктом, роздрукованим на 3D-принтері. У компанії, яка розробила проєкт, зазначили, що 3D-друк дозволив не змінювати берегову лінію, а також виявився значно дешевшим за традиційний метод будівництва захисних споруд.


Україна увійшла до топ-40 наймогутніших держав за підсумками 2019 року, передає американський журнал U. S. News & World Report.  Перелік складено аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Ними враховані низка факторів, серед яких економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство у світі, а також членство і участь в міжнародних альянсах. Лідером рейтингу стали США, на другому місці — Росія, третю позицію посідає Китай. У першій десятці також присутні Німеччина, Великобританія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея. Україні в переліку віддали 39-е місце. Це вище, ніж Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також низка інших країн, серед яких Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія і так далі.


Дивитись ще: