Газета The New York Times здобула Пулітцерівську премію за цикл статей про режим Путіна. Москва назвала статті «демонізуючими» та «русофобськими» | QHA media
05 Травня 2020, 16:16

Газета The New York Times здобула Пулітцерівську премію за цикл статей про режим Путіна. Москва назвала статті «демонізуючими» та «русофобськими»

Закрити

Газета The New York Times здобула Пулітцерівську премію за серію з восьми статей про політику Росії. Таку інформацію опублікували на офіційному сайті премії.

Цикл захопливих історій, повідомлених із великим ризиком, які викривають хижацтва режиму Володимира Путіна, — йдеться у повідомленні оргкомітету.

Цикл складається із восьми статей, опублікованих у 2019 році. В них розповідається про бомбардування Росією лікарень та мирних мешканців у Сирії, про втручання РФ у війну в Лівії та справи Центральноафриканської Республіки, про отруєння болгарського бізнесмена Ємельяна Гебрєва.

Також була нагороджена публікація про анексію Криму та розпал розв’язаної Росією війни в Україні. В ній є свідчення агента ФСБ Росії Олега Смородінова, звинуваченого у вбивстві учасника АТО Івана Мамчура.

Цикл публікацій переміг у номінації «Міжнародний репортаж».

Посольство РФ у Вашингтоні у свою чергу заявило, що цей цикл статей The New York Times є «демонізацією Росії» та «русофобськими вигадками».

Три года назад пулитцеровская премия уже вручалась «Нью-Йорк Таймс» за демонизацию России. Подобное скоропортящееся…

Опубліковано Embassy of Russia in the USA / Посольство России в США Понеділок, 4 травня 2020 р.

Пулітцерівська премія є однією з найпрестижніших нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру в США, заснована видавцем Джозефом Пулітцером. З 1917 року премія вручається щорічно в перший понеділок травня опікунами Колумбійського університету в Нью-Йорку.

Як повідомляло QHA media, у Рівному суд засудив до 12 років позбавлення волі завербованого ФСБ Росії громадянина України Олега Смородінова, який визнаний винним у вбивстві українського військового, учасника АТО Івана Мамчура у 2016 році. Вирок набрав законної сили 3 квітня 2020 року.

Дивитись ще: