ФСБ звинуватила заарештованого в Криму проукраїнського активіста Приходька у тероризмі. Також йому інкримінують виготовлення вибухових речовин | QHA media
Репресії

ФСБ звинуватила заарештованого в Криму проукраїнського активіста Приходька у тероризмі. Також йому інкримінують виготовлення вибухових речовин

28 Жовтня 2019, 17:34
Закрити

Російська ФСБ звинувачує жителя окупованого Криму Олега Приходька у підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин.

Про це повідомив його адвокат Назім Шейхмамбетов, передає «Крым.Реалии».

Результат пошуку зображень за запитом "приходько олег"

Сьогодні проведено слідчі дії з політув’язненим громадянином України Приходько Олегом Аркадійовичем. Йому було оголошено обвинувачення, а також слідчий ознайомив нас з постановою щодо призначення низки експертиз — це амбулаторно-психіатрична експертиза, біологічна, вибухотехнічна та комплексна лінгвістична експертиза. В частині обвинувачення Олегу Приходьку закидають підготовку до теракту за частиною 1 статті 30 КК Росії і частини 1 статті 205 КК Росії, а також у незаконному виготовленні вибухових речовин за частиною 1 статті 223-1 КК Росії, — повідомив адвокат.

Як писало QHA media, в анексованому Криму ввечері 9 жовтня затримали проукраїнського активіста з міста Саки Олега Приходька разом з дружиною Любов’ю Приходько.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що затримання Приходька за його проукраїнську позицію нагадує справу колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха і свідчить, що Росія продовжить брати українців у заручники для подальшого обміну.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомляла, що в СІЗО не передають необхідні для Приходька ліки: у нього захворювання шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Дивитись ще: