ФСБ завершила обшук в офісі адвокатів, які захищають кримських татар. Забирали особисті смартфони і читали листування | QHA media
14 Серпня 2019, 19:05

ФСБ завершила обшук в офісі адвокатів, які захищають кримських татар. Забирали особисті смартфони і читали листування

Закрити

У Москві завершився обшук в офісі проекту «Правова ініціатива», яка надала юридичну допомогу затриманим у липні біля будівлі Верховного суду Росії 46 кримським татарам.

Про це повідомила прес-секретар організації Ксенія Бабич.

За її словами, співробітники ФСБ намагалися вдертися у кабінет директора організації, але через відсутність офіційного дозволу не зробили цього.

В офісі правозахисників у цей момент перебувало декілька юристів.

Сейчас из здания где находится офис проекта «Правовая инициатива» и ее партнерских организаций ушли сотрудники фсб….

Опубліковано Ksenia Babich Середа, 14 серпня 2019 р.

Прибулі співробітники ФСБ в супроводі бійців СОБР заявили, що у них є постанова на обшук «всієї будівлі», хоча показати документ не вважали за потрібне.

Результат пошуку зображень за запитом "обыск фсб"

Під час обшуку силовики почували себе абсолютно безкарними: фотографували документи присутніх в офісі, відкривали кабінети, забирали особисті смартфони і читали листування.

Власник приміщення розповів правозахисникам, що обшук проводиться в сусідньому офісі, який розташовується з ними на одному поверсі й не відноситься до проекту.

В здание где находится офис проекта "Правовая инициатива" и ее партнерских организаций ворвались люди из ФСБ (не…

Опубліковано Ksenia Babich Середа, 14 серпня 2019 р.

11 липня московська поліція затримала більше 50-ти кримських татар біля будівлі Верховного суду РФ, де слухалася апеляційна скарга чотирьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір». 12 липня усі кримські татари, які протестували біля будівлі Верховного суду Росії у Москві, залишили відділення Міщанського і Таганського ОВС. Наприкінці липня суд у Москві засудив їх до виплати штрафу. У відповідь стартував «Кримський марафон» — збір грошей для сплати суми штрафів.

Дивитись ще: