ФСБ Росії затримало українку в окупованому Криму

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
04 Лютого 2021, 13:26
Тетяна Нікішина
04 Лютого 2021, 13:26

ФСБ Росії заявило про затримання українки на окупованому півострові.

Громадянка України затримана співробітниками Прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим при спробі незаконного перетину державного кордону в обхід встановленого пункту пропуску в бік Російської Федерації, — йдеться в повідомленні окупаційної служби безпеки.

Окупанти зазначили, що у жінки, 1966 року народження, «були відсутні дійсні документи, що засвідчують особу». Її виявили і затримали за декілька сотнів метрів від автомобільного пункту пропуску в Армянську.

Щодо українки порушили кримінальну справу за статтею про «перетин державного кордону Російської Федерації без дійсних документів на право в’їзду в Російську Федерацію». Їй загрожує до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, після окупації Криму Росією у 2014 році між материковою Україною і півостровом пролягає формально адміністративний, але фактично справжній кордон. На Херсонщині на адмінкордоні з Кримом працюють три контрольних пункту в’їзду/виїзду — «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплика».

Як повідомляли «Кримські новини», минулого року на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом у районі півострова Чонгар викрали українського військового.