«ФСБ поставила на коліна і стріляла біля голови»: в окупованому Криму відновили перевірку за фактом тортур фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Айвазова | QHA media
Репресії

«ФСБ поставила на коліна і стріляла біля голови»: в окупованому Криму відновили перевірку за фактом тортур фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Айвазова

22 Травня 2020, 19:04
Закрити

В анексованому Криму скасовано постанову про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно співробітників ФСБ Росії, які нібито «імітували розстріл» фігуранта «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Раїма Айвазова.

Про це повідомила його адвокат Марія Ейсмонт.

Вона стверджує, що в ніч на 17 квітня 2019 року ФСБ «вивезла Раїма Айвазова в поле, погрожувала смертю, поставила на коліна і стріляла біля голови».

Первый суд по Интернету (веб конференция). Я из своей гостиной, подзащитный из СИЗО1 Симферополя и Южный окружной…

Опубліковано Maria Eismont Четвер, 21 травня 2020 р.

У коментарі «Кримській солідарності» адвокат висловила впевненість, що документи, які вона отримала в результаті своїх дій і подачі скарги за статтею 125 кримінально-процесуального кодексу РФ, становлять інтерес для роботи у цій справі в Європейському суді з прав людини.

⚡️СЛЕДСТВИЕ ВОЗОБНОВИЛО ПРОВЕРКУ О ПЫТКАХ РАИМА АЙВАЗОВА21 мая 2020 года в ходе судебного процесса в Южном окружном…

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

У квітні 2020 року адвокат Марія Ейсмонт подала скаргу на відмову підконтрольному Росії Кримському гарнізонному військовому суду в порушенні кримінальної справи стосовно співробітників ФСБ, які, як стверджує адвокат, рік тому, під час затримання кримського татарина Раїма Айвазова, «імітували його розстріл».

Раїма Айвазова затримали 17 квітня 2019 року російські прикордонники під час перетину адмінкордону на КПП «Каланчак». Його звинуватили в «участі у терористичній організації» і включили до складу кримінальної справи щодо затриманих 27 березня 2019 року кримських татар («друга сімферопольська група»).

Дивитись ще: