Фрегати окупантів провели незаконні навчання у Чорному морі

Новини України та світу
Ірина Требунських
12 Липня 2021, 12:25
Фото: Міноборони Росії
Ірина Требунських
12 Липня 2021, 12:25

Сьогодні, 12 липня, Чорноморський флот держави-агресора Росії провів незаконні військові навчання поблизу берегів тимчасово окупованого Криму. Про це заявляє Міноборони РФ.

Військові навчання в окупованих водах провели екіпажі фрегатів «Адмірал Григорович» і «Адмірал Ессен». За легендою навчань, фрегати нібито виявили «ворожий безпілотний літальний апарат», який приземлився на корабель у нейтральних водах.

Військові держави-окупанта вчилися атакувати «надводні об’єкти» із застосуванням засобів радіоелектронної боротьби.

Відпрацювали алгоритм спільних дій зі знищення надводних цілей шляхом нанесення ракетних ударів високоточною зброєю і артилерією, — написали в окупаційному Міноборони.

Наступним етапом військових навчань агресори називають спільні тренування фрегатів з літаками Чорноморського флоту з нанесення ракетних й бомбових ударів по «корабельній ударній групі умовного противника».

Нагадаємо, представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що паралельно проведені російські військові навчання не змогли завадити проведенню багатонаціональних військових навчань Sea Breeze-2021, в яких задіяні кораблі країн НАТО і союзних держав.

Раніше Росія начебто для «спостереження» за міжнародними навчаннями Sea Breeze-2021 вивела у Чорне море увесь корабельний склад свого Чорноморського флоту, намагаючись продемонструвати готовність застосувати силу.

Як повідомляли «Кримські новини», на Одещині провели черговий етап військових міжнародних навчань Sea Breeze-2021. Навчання було заплановано з урахуванням досвіду бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей.