Франція завершила розшифровку «чорних скриньок» збитого українського літака МАУ | QHA media
24 Липня 2020, 14:08

Франція завершила розшифровку «чорних скриньок» збитого українського літака МАУ

Закрити
Уламки збитого під Тегераном літака МАУ, 8 січня 2020 року. Фото: EPA

У Франції фахівці успішно завершили розшифровку даних обидвох «чорних скриньок» збитого у січні над Тегераном літака МАУ. Про це повідомили у французькому Бюро з розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації.

Також це підтвердив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін в ефірі «Громадського радіо».

Всі дані з двох самописців (речовий та параметричний) зчитані та розшифровані. Розшифрували вдало, попри зовнішні пошкодження самописців. Технічне розслідування почалось одразу після катастрофи, розшифровка один з його етапів, — зазначив він.

Водночас Єнін повідомив, що наразі неможливо спрогнозувати, скільки триватиме технічне розслідування.

21 липня у Франції фахівці успішно завантажили дані з обидвох «чорних скриньок» збитого у січні над Тегераном літака МАУ і почали опрацьовувати їхні дані.

Нагадаємо, 18 липня в Ірані заявили, що відправили до Франції «чорні скриньки» українського літака Boeing-737 компанії «Міжнародні авіалінії України», який іранські збройні сили збили у січні цього року.

Нагадаємо, 8 січня у результаті авіакатастрофи українського літака поблизу Тегерана загинули усі 176 пасажирів та члени екіпажу, серед яких 11 громадян України — дев’ять членів екіпажу і двоє пасажирів. Більшість пасажирів були громадянами Ірану та Канади.

Дивитись ще: